Nowa Marka - About You

Nowa Marka – About You

Od jakiegoś czasu głośno jest o nowej marce, która w założeniu ma wygryźć popularne Zalando. Działania marketingowe zakrojone są na szeroką skalę, zarówno w telewizji jak i na popularnych social media znajdujemy zajawki, reklamy czy niebanalne hasła firmy.

Value Media, dom mediowy należący do grupy Group One, jest odpowiedzialny za kompleksową strategię mediową wprowadzenia na polski rynek modowego sklepu internetowego About You. Współpraca, nawiązana w wyniku wygranego przetargu, dotyczy jednej z największych kampanii na polskim rynku.

Celem kampanii jest wprowadzenie sklepu internetowego About You na polski rynek oraz zbudowanie jej silnej pozycji rynkowej. Działania komunikacyjne obejmą zakup czasu reklamowego w telewizji, radio i kinach, oraz zakup powierzchni reklamowej w prasie i na nośnikach OOH i DOOH. Za realizację działań odpowiada zespół Igi Wachowicz, Communication Director w Value Media.

About You, to wyceniany dzisiaj na ponad miliard dolarów, internetowy sklep odzieżowy, z siedzibą w Hamburgu. Założony w 2014 roku, obecnie działa w sześciu krajach Europy. W roku finansowym 2018/2019 zamierza zwiększyć dochód z 283 milionów euro do kwoty 450 – 480 milionów euro, co odpowiada rocznej wartości transakcji przekraczającej 1,6 miliarda euro.

Na polskiej stronie ABOUT YOU odnaleźć można blisko 50.000 produktów ponad 500 marek. Platforma wyróżnia się dostosowaniem oferty do indywidualnego stylu każdego klienta. W Polsce, kluczowe działania komunikacyjne i reklamowe nowego sklepu internetowego About You, zaczynają się w momencie rozpoczęcia współpracy z Value Media, w sierpniu br.

Przesłanie firmy?
“Jesteśmy młodą firmą, która gromadzi: pasję do mody, unikalną technologię oraz infrastrukturę jednej z największych na świecie grup handlowych. U nas nie musisz długo szukać mody, która Cię zachwyci i będzie do Ciebie pasować; pomożemy Ci w znalezieniu dokładnie tego, co pasuje do Twojej osobowości. Pozwoli Ci to na robienie zakupów w internecie w zupełnie nowy sposób. Wśród najlepszych marek, modnych nowości oraz za pomocą wybranych aplikacji znajdziesz u nas idealne style właśnie dla siebie.”