Copywriting

Czyli pisanie tekstów do publikacji i sloganów reklamowych. Copywriting to etap artystyczny w tworzeniu reklamy. Copywriter bierze udział w całym procesie jej kreowania, najczęściej pisząc teksty oraz scenariusze spotów telewizyjnych, radiowych, kreacji internetowych (jak np. bannery) oraz teksty dla stron internetowych, broszur reklamowych, ulotek itd. Copywriter powinien znać potrzeby konsumentów oraz ich zachowania, sztukę perswazji i cechować się zarówno oryginalnością, jak i pomysłowością.

Współcześnie copywriting to już nie tylko tworzenie treści typowo reklamowych, scenariuszy itd. – to również tworzenie tekstów dla powstających i już istniejących stron internetowych, tworzenie artykułów tematycznych a także pozycjonujących. Tylko mądrze napisane teksty na stronę internetową gwarantują sukces oraz to, że będzie ona naprawdę “czytana”, a nie tylko oglądana od części stricte wizualnej.
Oferujemy opiekę wykwalifikowanego copywritera, który stworzy wartościowe teksty na witryny, posty social media czy reklamy sponsorowane.